Áno, teraz! V neistej dobe vysiela líder jasné posolstvo

Autor: Martin Keder, Martin Andras, Kristína Labajová|Dátum: 27. mája 2020

Automobilový priemysel patrí k najviac postihnutým a značka ŠKODA bola aktívna od samého začiatku pandémie.

Marketingový šéf ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. Jan Steyrer a Katarína Pevná sú neúnavné motory hľadajúce riešenia v súčasnej situácii. Keď sa zavreli showroomy, díleri poskytli do boja s koronou takmer 100 áut. Vzápätí vznikol online „Live Showroom“, ktorý komplexnosťou služieb nahradil všetky kamenné predajne.

V týchto dňoch prichádza ŠKODA s kampaňou „Áno, teraz!“.Všetko sa začalo v agentúre Wiktor Leo Burnett jednoduchým insightom – v aute je teraz bezpečne ako doma, preto ŠKODA urobí všetky modely dostupnejšími, aby si komfort a bezpečie mohlo dovoliť čo najviac ľudí. Silný, optimistický wording sa nesie celou kampaňou a naprieč médiami.

V marketingovej brandži vládlo presvedčenie, že pred uvoľňovaním opatrení sa nedajú vyrábať TV formáty.  My s tým celkom nesúhlasíme a máme aj konkrétny dôkaz.

TV spot vznikol z fotografií Jakuba Klima, ktorý zdokumentoval život svojej rodiny v čase pandémie za pomoci technológie stop motion. Jej výstupom je viac ako 30-tisíc fotografii, vďaka ktorým môžeme teraz vstupovať do spotu a veľmi flexibilne vytvárať rôzne verzie obrazu a strihu, presne podľa potreby klienta.

Leopard Production zastrešilo produkciu TV formátu, ktorého celá realizácia nielenže prebehla bezkontaktne, no zároveň bola vytvorená tak, že umožňuje klientovi vytvárať rôzne variácie spotu a reagovať tak na zmeny v uvoľňovaní opatrení.

V tomto čase prebieha aj roll-out kampane na sociálnych sieťach. Pripravuje ju agentúra Socialists.

Podobné články

Philippine Singles And Methods To Satisfy Them

Articles Cr Visa for australia The minimal salary of a person who should become a mentor for his foreign partner is round $22, 887. Also, which means the leader is a Citizen of the us who has a green card. A Filipina bride-to-be will always find a answer to any downside to be a outcome […]

Čítať viac

A Secret Weapon For Online Casino Mr Guarantee

The loyalty program with points designed for bets, amounts, statuses and particular privileges for top level rollers relating to the portal is absolutely not mentioned. Buyers obtain a weekly 5% procuring as much as five hundred Canadian dollars. As one can easily see, cryptocurrencies can be an likelihood with Mister. Bet Betting house, making it […]

Čítať viac