Áno, teraz! V neistej dobe vysiela líder jasné posolstvo

Autor: Martin Keder, Martin Andras, Kristína Labajová|Dátum: 27. mája 2020

Automobilový priemysel patrí k najviac postihnutým a značka ŠKODA bola aktívna od samého začiatku pandémie.

Marketingový šéf ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. Jan Steyrer a Katarína Pevná sú neúnavné motory hľadajúce riešenia v súčasnej situácii. Keď sa zavreli showroomy, díleri poskytli do boja s koronou takmer 100 áut. Vzápätí vznikol online „Live Showroom“, ktorý komplexnosťou služieb nahradil všetky kamenné predajne.

V týchto dňoch prichádza ŠKODA s kampaňou „Áno, teraz!“.Všetko sa začalo v agentúre Wiktor Leo Burnett jednoduchým insightom – v aute je teraz bezpečne ako doma, preto ŠKODA urobí všetky modely dostupnejšími, aby si komfort a bezpečie mohlo dovoliť čo najviac ľudí. Silný, optimistický wording sa nesie celou kampaňou a naprieč médiami.

V marketingovej brandži vládlo presvedčenie, že pred uvoľňovaním opatrení sa nedajú vyrábať TV formáty.  My s tým celkom nesúhlasíme a máme aj konkrétny dôkaz.

TV spot vznikol z fotografií Jakuba Klima, ktorý zdokumentoval život svojej rodiny v čase pandémie za pomoci technológie stop motion. Jej výstupom je viac ako 30-tisíc fotografii, vďaka ktorým môžeme teraz vstupovať do spotu a veľmi flexibilne vytvárať rôzne verzie obrazu a strihu, presne podľa potreby klienta.

Leopard Production zastrešilo produkciu TV formátu, ktorého celá realizácia nielenže prebehla bezkontaktne, no zároveň bola vytvorená tak, že umožňuje klientovi vytvárať rôzne variácie spotu a reagovať tak na zmeny v uvoľňovaní opatrení.

V tomto čase prebieha aj roll-out kampane na sociálnych sieťach. Pripravuje ju agentúra Socialists.

Podobné články

Adult Sex Talk Guidelines & Guide

Articles How A Whole lot Money Could you Get Paid To Sext? Yep, But Whats In A Sexual Chat To me? Free Of Charge Intimacy Chat View This 1080 p Video Only On Pornhub Premium The multi-cam rooms can be a bit daunting at initially but are quite a superior way to interact though of […]

Čítať viac

The best way To Care For Italian Women of all ages For Matrimony.

“Italy is significantly behind the remainder worldwide in its enjoy of girls, ” she told the press of her native region. If your granparents approve, they will want to assist you and husband out whenever they may. Many Italians, significantly older generations, currently have second residences at the seaside or in the mountains for the […]

Čítať viac