Len žiadnu paniku!

Autor: Dominika Múdra|Dátum: 22. mája 2020

Prečítajte si, ako sa Gemerka stala počas pandémie oázou pokoja

V čase prepuknutia pandémie na Slovensku sa spoločnosť Budiš a.s., podobne ako iné značky, rozhodla pomáhať najlepšie, ako vie. Našou úlohou bolo nájsť pre Budiš a.s. oblasť, ktorá je pre značku prirodzená a kde vie predovšetkým naozaj pomôcť.

Málo spomínaným dôsledkom karantény bol v počiatočnej fáze, keď bola väčšina spoločnosti ešte v šoku, nárast úzkostí. Až postupne sme všetci zisťovali, že byť mesiace zatvorení v karanténe nie je pre každého a že koronavírus dá poriadne zabrať nielen fyzickému zdraviu, ale aj našej psychike.Tento priestor sme považovali za prirodzený pre minerálnu vodu Gemerka, produkt z portfólia spoločnosti Budiš a.s., ktorý vďaka optimálnemu pomeru magnézia a kalcia prispieva k psychickej rovnováhe.

A nezostali sme iba pri rozdávaní minerálky. Vytvorili sme kampaň, ktorá pomáhala ľuďom zostať v pohode počas tejto mimoriadnej situácie. Privlastnili sme si tému psychického zdravia a vo všetkých kampaňových nosičoch sme začali dávať ľuďom užitočné tipy, ktoré im pomôžu prekonať úzkosť spojenú s koronavírusom.

Z Gemerky sme urobili oficiálneho partnera Ligy pre duševné zdravie a overené spôsoby na upokojenie, ktoré Liga odporúča, sme spracovali do hravej, ľahko zapamätateľnej podoby.

O mediálne nasadenie sa postarala Starmedia. Cieľovú skupinu sme zachytávali na najafinitejších platformách, ktoré súčasne plnili cieľ širokého zásahu. Súčasťou kampane sa stali aj upokojujúce bannery na spravodajských serveroch – teda na miestach, kde ste sa mohli najčastejšie stretnúť s negatívnymi správami vyvolávajúcimi úzkosť. Nízkorozpočtovej kampani sa podarilo dosiahnuť zásah naprieč online platformami na úrovni vyše 800 000 unikátnych užívateľov.

Kampaň Len žiadnu paniku je ukážka toho, ako sme pre Gemerku našli v čase pandémie unikátnu polohu, aj keď všetky značky riešili tú istú tému. Aktivitu sme napojili priamo na produkt a účinok magnéziovej vody. Veď ktorý iný produkt by to mal spraviť, ak nie minerálka, ktorej hlavnou úlohou je udržať človeka v psychickej rovnováhe?

Zostaňte v pokoji s Gemerkou.

Podobné články

Adult Sex Talk Guidelines & Guide

Articles How A Whole lot Money Could you Get Paid To Sext? Yep, But Whats In A Sexual Chat To me? Free Of Charge Intimacy Chat View This 1080 p Video Only On Pornhub Premium The multi-cam rooms can be a bit daunting at initially but are quite a superior way to interact though of […]

Čítať viac

The best way To Care For Italian Women of all ages For Matrimony.

“Italy is significantly behind the remainder worldwide in its enjoy of girls, ” she told the press of her native region. If your granparents approve, they will want to assist you and husband out whenever they may. Many Italians, significantly older generations, currently have second residences at the seaside or in the mountains for the […]

Čítať viac