Pomáhame podnikateľom. My všetci.

Autor: Dominika Múdra|Dátum: 19. mája 2020

Čo môže každý z nás urobiť, aby pomohol naštartovať slovenskú ekonomiku?

Keď v marci vypukla na Slovensku pandémia, Orange bol medzi prvými značkami, ktoré promptne zareagovali na situáciu okolo koronavírusu a priniesli zákazníkom viaceré výhody.

Orange pritom nezabudol ani na podnikateľov, ktorým koronavírus skomplikoval podnikanie. Biznis zákazníkom ponúkol zvýhodnené ceny, neobmedzené správy, priestor v cloude zadarmo aj nástroje na vzdialenú spoluprácu.Po prvých týždňoch od zatvorenia obchodov a podnikov sa postupne začalo ukazovať, že obeťami koronavírusu budú práve malí a strední podnikatelia, ktorí sú pre našu ekonomiku kľúčoví a vytvárajú tri štvrtiny pracovných príležitostí. Reštaurácie, kaviarne, divadlá a mnohé ďalšie prevádzky prišli o svoje príjmy a musia riešiť, ako aktuálnu krízu finančne zvládnuť.

Preto sme spolu s klientom hľadali spôsob, ako inak by sme ešte vedeli pomôcť podnikateľom, ktorých prežitie je neisté.

Povedali sme si, že musíme podnikateľom pomôcť preklenúť toto zložité obdobie. No nielen Orange, ich dodávateľ biznis služieb. My všetci spoločne. Pomôcť musí každý jeden z nás.

Len vtedy, ak podporíme reštaurácie, kultúru, obľúbenú kaviareň a lokálnych predajcov aj výrobcov, pomôžeme podnikateľom prežiť.

Vaša obľúbená reštaurácia či pekáreň tu budúci mesiac už nemusia byť. A to nehovoríme o podnikoch, firmách či o remeslách, na ktoré tak často nemyslíte. Zachráňme ich spoločne.

Rozhodli sme sa motivovať širokú verejnosť k zmene jej správania. Veľkému množstvu našich podnikateľov sa dá totiž pomôcť tak, že ich podporíme – vezmeme si donášku, nevrátime lístok, kúpime si budúce služby.

Preto sme časť mediálneho priestoru (30” rádio, online videá, online display) vyčlenili na edukáciu bežných spotrebiteľov a ponúkli im návod, ako aj oni môžu priložiť ruku k dielu a pomáhať podnikateľom. (Tak ako my.)

Podobné články

Philippine Singles And Methods To Satisfy Them

Articles Cr Visa for australia The minimal salary of a person who should become a mentor for his foreign partner is round $22, 887. Also, which means the leader is a Citizen of the us who has a green card. A Filipina bride-to-be will always find a answer to any downside to be a outcome […]

Čítať viac

A Secret Weapon For Online Casino Mr Guarantee

The loyalty program with points designed for bets, amounts, statuses and particular privileges for top level rollers relating to the portal is absolutely not mentioned. Buyers obtain a weekly 5% procuring as much as five hundred Canadian dollars. As one can easily see, cryptocurrencies can be an likelihood with Mister. Bet Betting house, making it […]

Čítať viac