Pomáhame podnikateľom. My všetci.

Autor: Dominika Múdra|Dátum: 19. mája 2020

Čo môže každý z nás urobiť, aby pomohol naštartovať slovenskú ekonomiku?

Keď v marci vypukla na Slovensku pandémia, Orange bol medzi prvými značkami, ktoré promptne zareagovali na situáciu okolo koronavírusu a priniesli zákazníkom viaceré výhody.

Orange pritom nezabudol ani na podnikateľov, ktorým koronavírus skomplikoval podnikanie. Biznis zákazníkom ponúkol zvýhodnené ceny, neobmedzené správy, priestor v cloude zadarmo aj nástroje na vzdialenú spoluprácu.Po prvých týždňoch od zatvorenia obchodov a podnikov sa postupne začalo ukazovať, že obeťami koronavírusu budú práve malí a strední podnikatelia, ktorí sú pre našu ekonomiku kľúčoví a vytvárajú tri štvrtiny pracovných príležitostí. Reštaurácie, kaviarne, divadlá a mnohé ďalšie prevádzky prišli o svoje príjmy a musia riešiť, ako aktuálnu krízu finančne zvládnuť.

Preto sme spolu s klientom hľadali spôsob, ako inak by sme ešte vedeli pomôcť podnikateľom, ktorých prežitie je neisté.

Povedali sme si, že musíme podnikateľom pomôcť preklenúť toto zložité obdobie. No nielen Orange, ich dodávateľ biznis služieb. My všetci spoločne. Pomôcť musí každý jeden z nás.

Len vtedy, ak podporíme reštaurácie, kultúru, obľúbenú kaviareň a lokálnych predajcov aj výrobcov, pomôžeme podnikateľom prežiť.

Vaša obľúbená reštaurácia či pekáreň tu budúci mesiac už nemusia byť. A to nehovoríme o podnikoch, firmách či o remeslách, na ktoré tak často nemyslíte. Zachráňme ich spoločne.

Rozhodli sme sa motivovať širokú verejnosť k zmene jej správania. Veľkému množstvu našich podnikateľov sa dá totiž pomôcť tak, že ich podporíme – vezmeme si donášku, nevrátime lístok, kúpime si budúce služby.

Preto sme časť mediálneho priestoru (30” rádio, online videá, online display) vyčlenili na edukáciu bežných spotrebiteľov a ponúkli im návod, ako aj oni môžu priložiť ruku k dielu a pomáhať podnikateľom. (Tak ako my.)

Podobné články

Adult Sex Talk Guidelines & Guide

Articles How A Whole lot Money Could you Get Paid To Sext? Yep, But Whats In A Sexual Chat To me? Free Of Charge Intimacy Chat View This 1080 p Video Only On Pornhub Premium The multi-cam rooms can be a bit daunting at initially but are quite a superior way to interact though of […]

Čítať viac

The best way To Care For Italian Women of all ages For Matrimony.

“Italy is significantly behind the remainder worldwide in its enjoy of girls, ” she told the press of her native region. If your granparents approve, they will want to assist you and husband out whenever they may. Many Italians, significantly older generations, currently have second residences at the seaside or in the mountains for the […]

Čítať viac