Videoprodukcia v čase obmedzení

Autor: Tomáš Ručkay|Dátum: 26. mája 2020

Koronakríza priniesla mnoho zmien a reagovať na ňu museli všetci vrátane eventových agentúr. Našťastie, máme ateliér, v ktorom sa eventy dajú organizovať aj trochu inak.

Je zjavné, že event sa nedá úplne nahradiť, no jeho prenos do online priestoru priniesol množstvo inovácií, ktorými sa klienti, ale aj agentúry a rôzne segmenty snažili a stále snažia ostať v kontakte či odovzdávať si dôležité informácie a poznatky.

Inak to nie je ani u nás, preto sme z pôvodných dvoch oddelení: –TV a Event –  urobili jeden produkčný dom, ktorý spojil to najlepšie, čo má, a vytvoril hneď niekoľko inovatívnych produktov pre našich klientov. Doteraz nás klienti poznali ako agentúru, ktorá vedela zorganizovať fotoprodukciu alebo natočiť TV spot. Pokojne aj s veľkou akčnou hviezdou Dolphom Lundgrenom. Poznali nás aj ako agentúru,  ktorá svojim klientom ponúkala kreatívne riešenia od ochutnávok až po veľké eventy či galavečer so živým televíznym prenosom.  

Netušili ste však, že v posledných týždňoch sme naozaj zamakali a sprevádzkovali nový Leopard Atelier. Snažili sme sa vytvoriť ideálne podmienky pre našich klientov nielen na nakrúcanie TV spotov, foodstylových a produktových videí, no chceli sme využiť tento potenciál aj na vytvorenie online štúdia na rôzne typy streamingov, webinárov a virtuálnych konferencií s maximálnym dôrazom na všetky aktuálne hygienické pravidlá.

 O tom, že sa nám to naozaj darí, svedčí napríklad webinár Small Talks pre klienta HB Reavis alebo Raňajky s reklamou pre klienta KRAS. Spojenie eventu a TV sa nám naozaj osvedčilo a pomohlo flexibilne reagovať na dnešnú dobu a jej obmedzenia.

Lepšie ako tisíc slov je však jedno dobré video.

Podobné články

Adult Sex Talk Guidelines & Guide

Articles How A Whole lot Money Could you Get Paid To Sext? Yep, But Whats In A Sexual Chat To me? Free Of Charge Intimacy Chat View This 1080 p Video Only On Pornhub Premium The multi-cam rooms can be a bit daunting at initially but are quite a superior way to interact though of […]

Čítať viac

The best way To Care For Italian Women of all ages For Matrimony.

“Italy is significantly behind the remainder worldwide in its enjoy of girls, ” she told the press of her native region. If your granparents approve, they will want to assist you and husband out whenever they may. Many Italians, significantly older generations, currently have second residences at the seaside or in the mountains for the […]

Čítať viac