Videoprodukcia v čase obmedzení

Autor: Tomáš Ručkay|Dátum: 26. mája 2020

Koronakríza priniesla mnoho zmien a reagovať na ňu museli všetci vrátane eventových agentúr. Našťastie, máme ateliér, v ktorom sa eventy dajú organizovať aj trochu inak.

Je zjavné, že event sa nedá úplne nahradiť, no jeho prenos do online priestoru priniesol množstvo inovácií, ktorými sa klienti, ale aj agentúry a rôzne segmenty snažili a stále snažia ostať v kontakte či odovzdávať si dôležité informácie a poznatky.

Inak to nie je ani u nás, preto sme z pôvodných dvoch oddelení: –TV a Event –  urobili jeden produkčný dom, ktorý spojil to najlepšie, čo má, a vytvoril hneď niekoľko inovatívnych produktov pre našich klientov. Doteraz nás klienti poznali ako agentúru, ktorá vedela zorganizovať fotoprodukciu alebo natočiť TV spot. Pokojne aj s veľkou akčnou hviezdou Dolphom Lundgrenom. Poznali nás aj ako agentúru,  ktorá svojim klientom ponúkala kreatívne riešenia od ochutnávok až po veľké eventy či galavečer so živým televíznym prenosom.  

Netušili ste však, že v posledných týždňoch sme naozaj zamakali a sprevádzkovali nový Leopard Atelier. Snažili sme sa vytvoriť ideálne podmienky pre našich klientov nielen na nakrúcanie TV spotov, foodstylových a produktových videí, no chceli sme využiť tento potenciál aj na vytvorenie online štúdia na rôzne typy streamingov, webinárov a virtuálnych konferencií s maximálnym dôrazom na všetky aktuálne hygienické pravidlá.

 O tom, že sa nám to naozaj darí, svedčí napríklad webinár Small Talks pre klienta HB Reavis alebo Raňajky s reklamou pre klienta KRAS. Spojenie eventu a TV sa nám naozaj osvedčilo a pomohlo flexibilne reagovať na dnešnú dobu a jej obmedzenia.

Lepšie ako tisíc slov je však jedno dobré video.

Podobné články

Philippine Singles And Methods To Satisfy Them

Articles Cr Visa for australia The minimal salary of a person who should become a mentor for his foreign partner is round $22, 887. Also, which means the leader is a Citizen of the us who has a green card. A Filipina bride-to-be will always find a answer to any downside to be a outcome […]

Čítať viac

A Secret Weapon For Online Casino Mr Guarantee

The loyalty program with points designed for bets, amounts, statuses and particular privileges for top level rollers relating to the portal is absolutely not mentioned. Buyers obtain a weekly 5% procuring as much as five hundred Canadian dollars. As one can easily see, cryptocurrencies can be an likelihood with Mister. Bet Betting house, making it […]

Čítať viac