Videoprodukcia v čase obmedzení

Autor: Tomáš Ručkay|Dátum: 26. mája 2020

Koronakríza priniesla mnoho zmien a reagovať na ňu museli všetci vrátane eventových agentúr. Našťastie, máme ateliér, v ktorom sa eventy dajú organizovať aj trochu inak.

Je zjavné, že event sa nedá úplne nahradiť, no jeho prenos do online priestoru priniesol množstvo inovácií, ktorými sa klienti, ale aj agentúry a rôzne segmenty snažili a stále snažia ostať v kontakte či odovzdávať si dôležité informácie a poznatky.

Inak to nie je ani u nás, preto sme z pôvodných dvoch oddelení: –TV a Event –  urobili jeden produkčný dom, ktorý spojil to najlepšie, čo má, a vytvoril hneď niekoľko inovatívnych produktov pre našich klientov. Doteraz nás klienti poznali ako agentúru, ktorá vedela zorganizovať fotoprodukciu alebo natočiť TV spot. Pokojne aj s veľkou akčnou hviezdou Dolphom Lundgrenom. Poznali nás aj ako agentúru,  ktorá svojim klientom ponúkala kreatívne riešenia od ochutnávok až po veľké eventy či galavečer so živým televíznym prenosom.  

Netušili ste však, že v posledných týždňoch sme naozaj zamakali a sprevádzkovali nový Leopard Atelier. Snažili sme sa vytvoriť ideálne podmienky pre našich klientov nielen na nakrúcanie TV spotov, foodstylových a produktových videí, no chceli sme využiť tento potenciál aj na vytvorenie online štúdia na rôzne typy streamingov, webinárov a virtuálnych konferencií s maximálnym dôrazom na všetky aktuálne hygienické pravidlá.

 O tom, že sa nám to naozaj darí, svedčí napríklad webinár Small Talks pre klienta HB Reavis alebo Raňajky s reklamou pre klienta KRAS. Spojenie eventu a TV sa nám naozaj osvedčilo a pomohlo flexibilne reagovať na dnešnú dobu a jej obmedzenia.

Lepšie ako tisíc slov je však jedno dobré video.

Podobné články

Po Dospinoxe prichádza kampaň na Yomogi

Kategória voľnopredajných liekov sa zvyčajne komunikuje priveľmi konzervatívne a nudne. Minulý rok sme vytvorili kampaň pre Dospinox, ďalšiu značku z portfólia S&D Pharma SK, ktorá výborne zafungovala. Rozhodli sme sa pokračovať v nastavenom trende. Navyše, ide o pomerne háklivú tému, preto bol správny insight a vtip namieste.

Čítať viac